Trener triathlonu, biegania, pływania, kolarstwa - Warszawa i okolice

Opieka trenerska

Jestem trenerem triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa. Współpracuję z osobami z Warszawy i okolic.

Dzięki mojemu doświadczeniu będę w stanie pomóc Ci osiągnąć cele sportowe. Prowadzę zawodników dokładnie takich samych jak Ty i chociaż każdy ma inny cel i jest na innym etapie to łączy nas pasja do sportu! Dla mnie najważniejsze jest aby trening był efektywny i przynosił Ci satysfakcję, do tego pomogę Ci wyznaczyć właściwy kierunek rozwoju.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mnie przeczytaj tutaj.

Jeżeli szukasz trenera i chcesz poznać moją ofertę na opiekę trenerską napisz na kontakt@smartendu.com lub Instagram/ Facebook.

Na co możesz liczyć współpracując z profesjonalnym trenerem:

Nie zależnie czy szukasz: trenera biegania trenera pływania trenera kolarstwa trenera triathlonu przed rozpoczęciem współpracy spotkamy się aby wykonać badania i omówić Twoje cele sportowe

Zanim zaczniemy współpracę, spotkamy się aby wykonać badania sportowe. Plan treningowy powinien być dostosowany do Ciebie dlatego tak ważne jest sprawdzenie Twojej aktualnej formy. W czasie spotkania będziemy też w stanie dokładnie omówić Twoje cele i oczekiwania. 

Przed samym spotkaniem otrzymasz formularz do wypełnienia, dzięki temu będę mógł więcej dowiedzieć się o Tobie.

Więcej o badaniach przed rozpoczęciem współpracy możesz przeczytać tutaj.

 

Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - 1. Wywiad i analiza odpowiedzi z formularza

1. Wywiad i analiza odpowiedzi z formularza

Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - 2. Analiza składu ciała i pomiary

2. Analiza składu ciała i pomiary

Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - 3. Sprawdzian cech motorycznych

3. Sprawdzian cech motorycznych

Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - 4. Test wydolnościowy z pomiarem zakwaszenia

4. Test wydolnościowy z pomiarem zakwaszenia

Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - 5. Videoanaliza techniki biegu

5. Videoanaliza techniki biegu

Po badaniu otrzymasz pełny raport z analizą wyników z testu sprawności cech motorycznych i pomiaru składu ciała. Dzięki temu będziemy wiedzieli na jakich elementach powinniśmy skupić się  w pierwszej kolejności.

Wyniki z testu wydolnościowego pozwolą nam na stworzenie indywidualnego profilu przemian beztlenowych (PPA). Określimy strefy intensywności treningowych tak aby trening był idealnie dopasowany do Ciebie i mógł Cię rozwijać.

Do raportu dołączona zostanie video analiza z opisem Twojej techniki biegu. Będziemy mogli wyznaczyć najlepszą drogę rozwoju do poprawy Twojej motoryki i ekonomii ruchu. To wszystko jest kluczowe dla osiągania najlepszych wyników w sportach wytrzymałościowych.

Badania i spotkanie odbywają się w PrivateFit ul. Sternicza 96/u12, Warszawa lub w formie testu terenowego na Stadionie Lekko Atletycznym Agrykola –

ul. Myśliwiecka 9, w Warszawie

Wykonuję różnego rodzaju testy i badania, pełna oferta tutaj.

Jak wygląda współpraca z trenerem triathlonu, biegania, pływania, kolarstwa

PLAN TRENINGOWY

Plan treningowy będzie dostępny na platformie Trainingpeaks. Jest to najbardziej rozbudowana platforma do analizy i monitorowania treningu. Też jest super narzędziem do komunikacji i efektywnego planowania. Dzięki naszej współpracy będziesz mieć dostęp do wersji premium.

Aplikacja dostępna jest na telefon lub komputer, do tego w łatwy sposób skonfigurujesz swojego Polara/Garmin/Wahoo czy SmartWatcha lub nawet wrzucisz na Zwift!

Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - platforma Trainingpeaks
Trener triathlonu, biegania, pływania i kolarstwa - platforma Trainingpeaks (2)

Jednostka treningowa

Każda jednostka treningowa składa się z opisu i wyznaczonego celu zadania. Zależy mi na Twojej pełnej świadomości, jednak nie musisz być ekspertem aby zrozumieć instrukcję, staram się tak tworzyć opisy aby były łatwe do zrozumienia i przejrzyste. 

Trening składa się z rozgrzewki, zadania głównego i schłodzenia. To bardzo ważne elementy i wszystkie mają znaczenie.

Komunikacja

Dla mnie komunikacja jest bardzo ważna, możesz wysłać mi notatkę głosową, wysłać wiadomość lub zadzwonić. Możemy także umówić się na rozmowę online. Opieka trenerska to wsparcie na każdym kroku.

Messanger

Whatsapp

Telefon

Zaufanie to podstawa

smartendu
5.0
Na podstawie 11 opinii
powered by Google
Ewelina Linka3011Ewelina Linka3011
09:52 30 May 24
Bardzo profesjonalne podejście, miałam robione badanie wydolnościowe i byłam bardzo zadowolona z zaopiekowania się na bieżni oraz podczas badania. Dużo rzeczowych informacji podczas rozmowy, ale i potem w wyniku już po teście. Polecam z perspektywy osoby biegającej, ale kto wie czy przyszłość nie poniesie mnie w kierunku tri, a w tej dziedzinie Smart_endu jest niewątpliwie ekspertem 😊
Weronika PiekarskaWeronika Piekarska
07:09 09 Apr 24
Wysokiej klasy specjalista. Z ogromnym doświadczeniem, umiejącym skorzystać z niego w praktyce. Duże zaangażowanie ze strony prowadzącego w zajęcia i progres w nauce. Profesjonalista! Polecam serdecznie!
Michal DrabMichal Drab
12:31 05 Mar 24
Profesjonalna opieka trenerska. Indywidualny plan treningowy jest tworzony wraz z zawodnikiem. Uwzględnia on dostępność czasową oraz możliwości osoby trenującej. Kluczowa jest też ocena formy , postawy oraz identyfikacja słabych stron nad którymi trzeba pracować . Marek jest doświadczonym trenerem oraz triatlonistą . Jego cenne wskazówki sprawdzają się w praktyce, podczas zawodów. Myślałem, że wiem wszystko o bieganiu. Poszedłem do Marka żeby podnieść swoją efektywność na maratonach. Dzięki niemu wiem co źle robiłem . Zła technika obciążająca mięśnie i stawy, nieprawidłowa intensywność treningów , zaniedbana sylwetka . Teraz każdy kilometr to mega przyjemności a wysiłek jest z szacunkiem do organizmu.
Filip FelczakFilip Felczak
18:05 23 Feb 24
Od lat obserwowałem sportowe osiągnięcia Marka. Niejednokrotnie śledziłem jego relacje w social mediach z różnych zawodów w wielu krajach. Imponował mi pod wieloma względami: wyników, zawziętości a przede wszystkim trwałości w sportowym duchu kultury fizycznej, którą ma zaszczepioną w sobie od zawsze. Kiedy postanowiłem się do niego odezwać czy mnie weźmie pod swoje trenerskie skrzydło, wiedziałem, a wręcz czułem, że będzie to udana współpraca. Od kilku miesięcy jestem jego podopiecznym. Postawiony już na początku ambitny cel na ten sezon, tylko pokazał mi, że tutaj nie będzie miękkiej gry. Marek od pierwszego dnia otoczył mnie profesjonalną trenerską opieką. Sposób w jaki tłumaczy kolejne etapy treningów pozwala mi dobrze zrozumieć poszczególne etapy całego procesu. Przy tym wszystkim też się sam sporo uczę. Doświadczenie i wiedza jaką Marek dysponuje jest imponująca. Bywają dni kiedy podekscytowany czytam rozpisane kolejne treningi. Efekty naszej pracy widać w momencie kiedy wrzucamy „kolejny bieg”, a ja sam czuje, że staje się mocniejszy z tygodnia na tydzień. Do tego wszystkiego towarzyszy przy tym wielka satysfakcja i dobry trenerski feedback. Dziękuję Marku za ostatnie miesiące i patrzę w przyszłość na kolejne lata współpracy. Tak, tak, dobrze czytacie „lata współpracy” 😎 pisałem, że nie ma miękkiej gry, ponieważ Pan trener magister Zapalski w głowie układa plan trzyletni 💪
Anna KowalczykAnna Kowalczyk
17:39 20 Feb 24
Bardzo wartościowe, profesjonalne i efektywne zajęcia. Super podejście do kursanta. Klarownie przekazane wskazówki, technika, dokumentacja. Pierwszy raz udaje mi się robić tak duży progres w pływaniu! Bardzo polecam zajęcia z Markiem.
David JasinskiDavid Jasinski
14:24 28 Dec 23
Eksperckie podejście do treningu w sportach wytrzymałościowych.
Marcin KosmowskiMarcin Kosmowski
18:48 22 May 23
Sonia SochackaSonia Sochacka
11:50 22 May 23
Od wielu lat trenowałam bez planu, w ostatnim czasie chciałam przygotować się do zawodów, ale nie wiedziałam od czego zacząć. Marek bardzo mi pomógł! Zawsze miałam problem z łydkami ale od kiedy poprawiliśmy technikę biegu to ten problem zniknął. Trening jest idealnie dopasowany do mnie a ja już na kolejnych zawodach poprawiłam życiówkę
Edyta BuczyńskaEdyta Buczyńska
11:46 22 May 23
Dziękuję bardzo Markowi za przygotowanie planu, który jest dostosowany do mnie, treningi są ułożone idealnie, a ja czuje się świetnie przygotowując się do maratonu 😀😀💪
Jakub MilczarczykJakub Milczarczyk
17:00 14 May 23
Profesjonalne i pełne zaangażowania podejście do mojego przypadku.Momentami byłem w szoku jakie informacje można pozyskać poprzez obserwację motoryki i zakresów ruchu.Przed rozpoczęciem współpracy z Markiem trenowałem sam i okazuje się, że nieświadomie pogłębiałem dysproporcje co ostatecznie doprowadziło do kontuzji.Sugestie Marka i trening który mi rozpisał błyskawicznie (bo już po pierwszym tygodniu) zaowocowały poprawą koordynacji, wyników oraz ogólnego samopoczucia.Aktualnie kontynuuje trening i już wiem, że zgłoszę się po więcej.Szczerze polecam współpracę! 🙂
Aleksander StalpińskiAleksander Stalpiński
10:09 27 Apr 23
Polecam każdemu komu zależy na efektywnym i bezpiecznym treningu. Indywidualne i profesjonalne podejście do oczekiwań i możliwości klienta.
js_loader

Jeżeli szukasz opieki trenerskiej wyślij wiadomość